Представники Карітасу Івано-Франківської митрополії зустрілись з партнерами Німеччини

29 вересня у м. Рогатин відбулася зустріч представників БФ “Карітас” з Німеччини, Івано-Франківської Архиєпархії та Коломийської єпархії УГКЦ, які разом співпрацюють уже 20 років.

Згідно християнської традиції зустріч розпочалася з молитви. Архиєрейську Божественну Літургію очолив Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський кир Володимир Війтишин. Співслужив йому єпископ Василій Івасюк – єпарх Коломийський.

 

Присутні отці: керівник БФ “Карітас” в Івано-Франківській Архиєпархії о. мітр. Володимир Чорній, керівник БФ Карітас Коломийської єпархії о. Сергій Триф’як , економ Коломийської єпархії о. Віктор Прийдун, протопресвітер Рогатинський о. Дмитро Бігун разом із керівником та засновником БФ “Карітас” у м. Рогатин – о. мітр. Дмитром Бігуном старшим, протопресвітер та керівник БФ “Карітас” у м. Бурштин о. Дмитро Шмігель та інше духовенство.

У часі проповіді Митрополит звернув увагу на любові до ближнього та ділах милосердя, адже “віра без діл мертва”. Після Літургії, владики висловили слова подяки друзям із Німеччини за їхню підтримку та відкритість на співпрацю.

Продовжилась зустріч святковим заходом, де присутнім більш детально розповіли про діяльність БФ “Карітас” у різних куточках митрополії. На початку урочистостей з вітальним словом звернулися владики, наголосивши на важливості спільної праці та взаємній допомозі. Гості з Німеччини у свою чергу запевнили у своїй відкритості та підтримці. Далі всі присутні змогли насолодитися культурною програмою, яку підготували студенти Рогатинського аграрного коледжу: пісні, танці та декламування віршів.

Джерело: пресслужба єпархїі


Новини єпархії