Похорон отця Юрія Костика

Вчора, 25 червня 2021 р. Б., у храмі Преображення Господнього села Старі Кути, в останню путь проводжали новопреставленого ієрея Юрія Костика.

Провести свого дорогого отця пройшло чимало вірних. Зі сльозами на очах, смутком та журбою на серці, всі вони молилися й просили Всемилосердного Спасителя про Царство Небесне для свого духовного отця, котрого так рано забрав до Себе Господь.

Заупокійну Божественну Літургію очолив правлячий архиєрей Коломийської єпархії Кир Василій Івасюк у співслужінні із численним духовенством, серед яких були і два брати-священики новопреставленого отця Юрія.

Під час богослужіння владика Василій зазначив: «…о.Юрій. Все своє життя він посвятив Ісусові, служінню людям у Церкві Христовій. У храмі Божому безсмертна душа отримує особисте спілкування з Господом. Тому найщасливіший шлях у житті людини — це дорога до храму. Він залишився учнем Христовим, проповідуючи Євангеліє, повертаючи до Бога велике число людей, укріпляючи християн у вірі, проповідуючи Царство Небесне і любов Божу до людського роду. Отець Юрій залишився учнем Христовим на протязі цілого свого життя».

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії