Похорон митрофорного протоієрея Івана Бойка

Сьогодні, 10 березня 2022 р. Б., у Церкві Різдва Пресвятої Богородиці с. Красна, відбувся похорон священнослужителя Коломийської єпархії – отця Івана Бойка.

Заупокійну Літургію очолив правлячий архиєрей Коломийської єпархії Кир Василій Івасюк у співслужінні із духовенством Коломийської єпархії та  Івано-Франківської Архиєпархії. Попрощатися із багатолітнім парохом с. Красна прийшло чимало вірян, які знали і поважали свого наставника та душпастиря.

Преосвященний владика Василій закликав вірних пам’ятати свого наставника, який пережив чимало випробувань на своєму житті. Також владика закликав невпинно молитися за новопреставленого о. Івана: «Живі люди повинні молитися за померлого о.Івана з твердою вірою, що він продовжує жити тим же розумним життям, яким жив в тілі, перебуваючи на землі. Він дивиться на нас, чує нас і чекає нашої помічної молитви. Людина, залишаючи цей світ, не зникає безслідно, оскільки має безсмертну душу, яка ніколи не вмирає, бо походить від Бога. Нині бачимо померлим тіло, яке переходить у порох, бо від землі взято і знову повертається в землю. Невидима тонка сила, яку ми називаємо душею, не вмирає ніколи. Душа має духовний вимір і не руйнується, не розкладається та повертається до свого Творця…

Сьогодні із болем у серці усвідомлюємо втрату і глибоко переживаємо смерть, хоча насправді це повернення в дім Бога Отця. Ця розлука є короткою, бо скоро і ми переступимо через цей поріг смерті. Нині поручаємо покійного о. Івана у руки Всемилостивого Бога і всіх святих. Просимо святих угодників Христової Церкви молити Бога про милосердя для усопшого».

Нехай Всемогутній Господь прийме о. Івана у Свої Небесні оселі й сотворить вічную пам’ять!

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії