Подячна Літургія за прожитий 2018 рік

Напередодні Нового року, владика Василій спільно з духовенством Катедрального собору відсдужив подячну Літургію за всі отримані благодаті від Бога у році, що минає.

У своїй проповіді, зверненій до численної пастви, владика Василь акцентував на важливості подяки Богові, особливо в часі закінчення прожитого року. “Коли ми зустрічаємо Новий рік, тоді думки про зустріч з Гоподом відкладаються нами на потім, ми боїмось зупинитись і вгледітись в Його лице”, – підкреслив владика.

Також проповідник додав, що “на початку кожного Нового Року підводиться звіт за всі виконані справи. Тоді з особливою гостротою відчувається невблаганність і владність часу над людиною.

“Все тече, але ніщо безслідно не зникає, -продовжував владика.Сувій часу невпинно розгортає перед кожною людиною чисті аркуші книги життя і вона починає писати те, що захоче, але ніколи не можна назад перевернути жодного листа, щось переставити, змінити чи знищити. Ви пишете добре і погане, та все це залишається навічно і колись буде прочитане Суддею вголос до ангелів й усіх людей. Кожне слово, думка чи діло – все зберігається у вічній пам’яті світу. На порозі закінчення життя розкриється книга совісті і на підставі її буде винесено Суд вічності. Автором кожної сторінки нашого життя є людина, котра пише її разом з Творцем. Такою новою сторінкою є наш день, а кожний Новий рік стає одним з багатьох томів”.

Наостанок єпископ побажав: “Цінуйте кожну мить і поважайте близьких, використовуйте кожну можливість на милосердя і будете щасливі. Радійте з того, що знаєте Христа, сміливо віруйте і тоді у Новому Році жодні перешкоди та випробовування вам будуть не страшні”.

Після Божественної Літургії вірні помолилися перед Коломийською іконою Пресвятої Богородиці “Це Мати Твоя” за мир в Україні. По завершенню відбулось мирування, через яке владика уділив своє благословення парафіянам храму.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії