Пастирський візит владики Василія у с. Битків

23 січня 2022 р. Б. Кир Василій Івасюк, єпарх Коломийський, завітав на парафію Успіння Пресвятої Богородиці с. Битків Пнівського протопресвітеріату.

В часі Божественної Літургії преосвященному владиці Василію співслужили: о. Володимир Чорноокий (адміністратор парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Битків), о. Петро Гедзик (сотрудник парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Битків)  та о. Іван Гедзик.

У своєму слові, звертаючись до вірних, владика Василій зазначив: «Це Син мій любий, що його я вподобав» (Мт.3:17). Ці слова запрошують кожного з нас покладатися в усьому тільки на Бога – нашого Батька. У першу чергу подякуймо Богові, що ми можемо називатися Дітьми Божими, бо слова, які лунають з Неба «Це Син мій любий, що його я вподобав» (Мт.3:17), торкаються кожного з нас. І можливо це є той день, коли кожна людина, яка прийняла Хрещення, повинна собі усвідомити, що вона є любленою, бажаною, навіть якщо її покинули рідні і друзі, то вона все таки не почувається самотньою. Господь її любить, приймає та заохочує, щоби людина змінила своє життя.»

Слід зазначити, що у цей день  о. Петро Гедзик, сотрудник парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Битків, відзначає свій 30-літній ювілей.

«Кожне биття твого серця – це голос Бога, Котрий каже, що вас любить. Задумайтеся, скільки разів Господь сказав сьогодні у день вашого народження, що ви Його улюблений син. Не соромтеся Бога і ніколи не зречіться Його», – такими словами звернувся до іменинника Преосвященний владика Василій.

На завершення владика Василій привітав о. Петра Гедзика з днем народженням та вручив вітального листа.

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель

 


Новини єпархії