Парафія Стрітення Господнього м. Коломиї з нагоди храмового празника вітала свого архиєрея

15 лютого, у день величного празника Стрітення Господнього, правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій Івасюк завітав з душпастирським візитом на парафію Стрітення Господнього та розділив з усіма вірними радість храмового празника.

Урочистості розпочалися з слів вітань пароха храму та протосинкела Коломийської єпархії – о. Романа Кіцелюка, а опісля розпочалася Божественна Літургія.

«У житті людини буває багато важливих і доленосних зустрічей. Однак найважливішою є зустріч людини з Богом. Господь кожного веде по життю окремою дорогою. Ісус Христос щодня стукає у двері нашого будинку, запрошує залишити лінивство та йти за ним на вищий щабель досконалості. Один день життя — це одна сходинка, щоб стати ближче до Бога або зійти вниз. Бог нікого не змушує відчиняти йому двері, бо Він дав нам свобідну волю, щоб добровільно вийти Йому назустріч, наслідуючи приклад праведного Симеона та пророчиці Ганни. На жаль, більшість людей голос Божий і Його стук у двері людського життя не чують або не хочуть чути. Шлях до Бога — це шлях самообмежень і внутрішньої боротьби. Прожитий день — це один щабель вище на шляху до Неба, і туди підійматися складно. Натомість безвідповідальність штовхає людину падати на нижчу сходинку. Звісно, легше плисти за течією, аніж витрачати зусилля на добрі справи. Якраз такі процеси спостерігаємо в нинішньому суспільстві», – зазначив архиєрей у часі своєї проповіді.

Опісля Літургії з подячним словом до архиєрея звернувся парох храму о. Роман Кіцелюк кажучи: «Преосвящений Владико, щиро дякую Вам за те що і цього року не оминули нашу парафію і розділили з нами радість храмового празника, дякуємо Вам за Вашу батьківську любов та підтримку, для нас є великою цінністю щороку вітати Вас на нашій парафії». Далі з нагоди свята присутні вийшли на церковне подвір’я, де було відслужено чин освячення свічок та води.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії

 


Новини єпархії