Освячення оновленої другої частини третього поверху у Коломийській дитячій лікарні

На освячення відремонтованого та оновленого третього поверху дитячої лікарні зібралося духовенство, очільники влади та весь медичний персонал.

Завдяки меценатам, представникам влади та жертводавцям вдалося відновити та оснастити новим дороговартісним обладнанням третій поверх Коломийської дитячої лікарні. Тому із приводу завершення робіт відбулося урочисте свято та чин освячення, яке очолив правлячий архиєрей Коломийської єпархії – кир Василій Івасюк.

У своєму слові єпископ порівняв дари які принесли царі свого часу для новонародженого Спасителя, із дарами які ми як християни можемо принести для наших дітей: «Духовенство приносить дітям перший дар – це ладан. Іншими словами, це є щира молитва священників, котра служить оберегом наших маленьких українців і підноситься вгору як молитва. Другий дар – це миро. Його дають лікарі і батьки на рани дітей. Таке цілюще лікарство оздоровлює наших дітей. Третій дар – золото принесли доброчинці і бізнесмени. За їхні кошти відремонтовано палати, придбано ліжка і все необхідне та розписано стіни у лікарні казковими героями. Відновлена лікарня готова приймати дітей на лікування. Хочеться подякувати всім за турботу про дітей народу України, тобто наше майбутнє».

На завершення відбулося урочисте вручення грамот та подяк всім хто спричинився до оновлення та ремонту третього поверху дитячої лікарні м. Коломиї.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії