Минає перша річниця з дня смерті митрофорного протоієрея Григорія Юраха

13 лютого, минула перша річниця з дня смерті о. Григорія Юраха, який був багатолітнім священником Коломийської єпархії УГКЦ.

У головному храмі єпархії Катедральному соборі Преображення Христового Митрополит Івано-Франківський кир Володимир Війтишин та Преосвященний владика Василій Івасюк у співслужінні з численним духовенством очолили заупокійну Літургію за о. Григорієм, який свого часу неабияк спричинився до побудови цієї святині.

У своєму слові владика Василій Івасюк пригадав роки служіння о. Григорія, та його вагомий вклад в розвиток Коломийської єпархії: «Отцеві Григорію вдавалося успішно вести будівництво Собору і бути деканом Коломийським та допомагати єпископу. Отець все своє життя присвятив Богові і людям. Дивлячись на особу отця Григорія можемо сказати скільки може зробити одна, всього одна людина, якщо вона віддана Церкві й Народу! Діяльність отця Григорія можна охарактеризувати такими якостями, як висока професійність у керівництві, вміння зацікавити людей, красномовність. Він до своїх підлеглих був вимогливий, але водночас відносився до них із великим та щирим добросердям, ніколи не забував про чітку та здорову церковну дисципліну. За сумлінну та плідну працю неодноразово отримував нагороди від єпископів».

Опісля Літургії біля могили о. Григорія, що у селі Воскресінці, було відслужено поминальну Панахиду, під час якої духовенство разом з вірянами помолились за упокій душі померлого.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії