Материнська молитва об’єднала жінок із різних парафій Коломийської єпархії

Близько ста матерів, що приналежні до парафій Коломийської єпархії, завітало до Катедрального собору Преображення Христового, щоб подякувати Господу й донести свої особливі прохання за український народ, духовенство, власні родини, сім’ї та дітей.

Після молитов в різних наміреннях, відбулась посвята спільноти під покров св. Ріти, яка вважається заступницею у безнадійних ситуаціях. Також присутнім було представлено нового координатора спільнот п. Лесю з парафії Благовіщення Пречистої Діви Марії м. Коломиї.

Кульмінацією зустрічі стали свідчення учасниць спільноти, якими вони поділились з присутніми. Про особливу силу материнської молитви розповіла Ольга Попович з с. Люча. Її син, після служби в армії, пішов добровольцем на Схід, з того часу жінка посилено молилась, щоб Господь вберіг йому життя.

“Я йшла босою до Зарваниці, молячись в наміренні за сина. Як тільки вийшла з Лючі до Яблунова думала що не дойду. Тоді дістала страх, кажу, Боже, невже моя дитина має не повернутися? Але поступово мені ставало легше. Дорогою падав дощ, тому ноги ніби затерпли і їх не відчувала. Шлях мені таки вдалося осилити і в нагороду отримала те, за що так сильно просила. Син повернувся живий”, – ділиться спогадами жінка.

Схожих історій про невичерпну Божу благодать було чимало, здібільшого жінки свідчили про зцілення від хвороб, щасливе батьківство через народження дитини.

Продовжилась програма зустрічі Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив єпископ Коломийський кир Василій (Івасюк). В часі богослужіння владиці співслужили: адміністратор Собору о.Володимир Білослудцев, о. Богдан Морикот, о. Михайло Давиденко, о. Роман Малярчук та о. Юрій Свищ.

У своєму пастирському слові владика наголосив на важливості усвідомлення місця жінки-матері вдома та у спільноті Церкви.

“Дитина приймає від матері абсолютно все! Нічого вона не має від себе. Те, що вона має – прийняла від мами і лише з часом від батька, братчиків-сестричок та інших людей. Спершу ви подарували своїй дитині життя, а далі поживу, виховання, науку, добре і погане! Тому ми повинні чітко розуміти, що діти повністю залежать від нас і наших дарів! Старайтесь передати їм все найкраще і підтримуйте ці дари ревною молитвою, бо вона має надзвичайну силу!”, – закликав єпископ.

По закінченню Божественної Літургії кир Василій вручив подячну грамоту з нагоди довголітнього служіння колишньому координатору спільнот “Матері в молитві” Коломийської єпархії п. Марії Андрусяк. Також було зачитано декрет про призачення о. Ігоря Дрогомирецького духівником спільнот. Опісля владика помирував присутніх, уділивши їм архиєрейське благословення.

Загалом зустріч відбулася в приязній атмосфері, адже всі зібралися  для того, щоб підтримати одина одну молитвою та дружнім спілкуванням.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії