“Любити треба те, що Бог любить і ніколи не любити того, що Бог не любить…”, – Владика Василій Івасюк

Сьогодні, 06.06.2021 р. Б., у неділю сліпонародженого, Преосвященний Владика Василій відслужив Архиєрейську Літургію в Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї. Владиці Василію співслужили священники Катедрального собору.

Звертаючись до вірних зі словами повчання, Преосвященний владика сказав: «Господь зцілює сліпоту тілесну і душевну та, помастивши «глеєм очі сліпому» (Ів. 9:6) тому, щоби він завжди мав перед собою землю, з якої був створений та не возносився гординею до небес. Завжди треба пам’ятати вислів Божий з книги Буття «бо ти є порох і вернешся в порох» (Бт. 3:19). Ми часто забуваємо в цьому світі, що тіло їхнє тлінне та навіть не бажають чути про свою смерть. Придбавши у свої скарбниці багато золота, вважають себе золотими; збагатившись сріблом, вважають себе срібними; накопичивши дорогоцінні перли, називають себе дорогоцінними; отримавши владу і силу, вважають себе богами. Подібно народ кричав до царя Ірода, що його голос є Божим».

Також Преосвященний Владика Василій зазначив: «Відкриваючи очі сліпонародженому через благодатну глину, Господь повчає оздоровленого. Ти брате щасливий, бо ще від пелен не бачив світла сонячного і клопотів щоденних. Нині ти побачиш своїми очима золото, срібло і каміння дорогоцінне. Не бажай їх, але дивись очима землю з якої ти зроблений. Побачивши гординю світу цього пам’ятай, що ти порох і попіл. Красотою вулиць та їхніми рекламами не захоплюйся, але дивись на землю з якої був взятий і в яку повернешся. Заховуй свої очі від гріха, пам’ятай про смерть, щоби не втратити благодать Божу».

По закінченні Архиєрейської Літургії Владика Василій уділив присутнім дітям благословення.

Пресслужба Коломийської єпархії УГКЦ

 


Новини єпархії