Коломийська єпархія збагатилась ще однією святинею

Сьогодні, 04. 07. 2021 р. Б., Преосвященний Владика Василій з пастирським візитом відвідав с. Великий Рожен, де освятив новозбудований храм Святих Первоверховних Апостолів Петра та Павла.

Багатолюдний натовп вірян на чолі з адміністратором парафії о. Дмитро Мішко щиросердечно зустрічав та вітав свого єпископа на подвір’ї новозбудованого храму.

Опісля відбулася торжественна Архиєрейська Літургія, яку очолив Кир Василій Івасюк у співслужінні із священниками: протопресвітером Косівським о. Романом Іванюликом, о. Андрієм Будзаком, о. Петром Дійчуком, о. Дмитром Щербатим, о. Романом Григорашем, о. Степаном Козаком та о. Юрієм Корпанюком.

Під час Божественної Літургії відбулося свячення на священника диякона Андрія, який благословляється на ревне служіння у с. Старі Кути. Звертаючись до нововисвяченого ієрея, владика Василій навчав: «Священик – це послідовник Христа, служитель Пресвятої Євхаристії, провідник парафії, порученої єпископом. Він почув покликання, закінчив семінарію, а сьогодні отримав свячення й призначення на парафію. Йому залишилось зовсім мало – гідно виконати свій священничий обов’язок».

У своїй проповіді до вірних владика Василій наголосив: «Храм – це місце живого спілкування з Богом, тому найщасливіший шлях у житті людини – це дорога до святині. Поведінка вірних у храмі об’єднує у спільноту і провадить до Бога. Входячи до церкви, кожен християнин кладе на собі знак святого Хреста, підкреслюючи тим самим, що розпочинає молитися. Перед тетраподом, осіняємо себе двічі знаком святого Хреста, цілуємо ікону і робимо ще раз знак святого Хреста на собі та відходимо на молитву. Цей підхід до тетраподу символізує у духовному значенні наш життєвий шлях, на якому іде наполеглива боротьба із злом».

Опісля Преосвященний владика Василій подякував усім жертводавцям які доклалися до будівництва храму та нагородив їх грамотами. Також побажав їм: «Закликаю Вас кожної неділі і свята йти до храму, бо це є дороговказом у житті людей. Й нагадую Вам, що будова храму продовжується у Ваших серцях. Не руйнуйте свого храму в душі гріхами, а навпаки всіх благословляйте!».

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії