“Христос відкрив нам двері в Небесне Царство, але ми повинні докласти і свої зусилля, щоб увійти туди.”, – владика Василій Івасюк.

22 вересня, у неділю перед Воздвиженням Чесного Хреста, правлячий архиєрей Коломиської єпархії кир Василій Івасюк відслужив Божественну Літургію у Катедральному соборі м. Коломиї.

Спільно з єпископом співслужив адміністратор храму о. Володимир Білослудцев та о. Віталій Марук. У часі богослужіння кир Василій уділив піддияконські свячення В’ячеславу Ляшенку.

Роздумуючи у своєму пастирському слові над істинним значенням віри владика зазначив, що вона вимагає визнання певних правд та переміни власного життя.

“Христос відкрив нам двері в Небесне Царство, але ми повинні докласти і свої зусилля, щоб увійти туди. За вірою йдуть справи – вони одночасно свідчать про нашу віру і зміцнюють її. У той же час справи віри, що здійснюються християнином зі старанністю, неминуче оголяють його власну слабкість, спонукають шукати спасіння не в собі, але в Христі. І надія не осоромлює нас, бо Христос для того втілився і прийшов на землю, для того Він помер і воскрес, щоб спасти нас від загибелі і дати віруючим у Нього життя вічне”, – сказав єпископ.

Також проповідник додав, що “Син Божий і Син Людський в одній особі зійшов з небес і до смерті хресної виконав свій обов’язок сповна. Тому кожному українцю слід добре вчитися, сумлінно працювати з молитвою на устах, скеровувати владу виконувати свої виборчі обіцянки і законні обов’язки так, щоб люди не втікали з рідної землі”.

Джерело: пресслужба єпархії


Новини єпархії