«Христос є Царем, Котрий Своє життя віддає на хресті, даруючи нам мир», – Преосвященний владика Василій у м. Тлумач.

31 жовтня 2021 р. Б. Преосвященний владика Василій Івасюк, єпарх Коломийський, відвідав парафію Царя Христа м. Тлумача, де, з нагоди їхнього храмового празнику, звершив Архиєрейську Божественну Літургію.

Після слів-привітання, які висвітлювали любов до Преосвященного владики Василія, розпочалася  Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Кир Василій Івасюк у співслужінні із духовенством Тлумацького протопресвітеріату.

Преосвященний владика Василій, звертаючись до вірних та гостей, у своєму батьківському слові наголосив: «Відповідаючи на виклики тієї епохи, Папа Римський Пій XI дня 11 грудня 1925 року встановив свято Христа Царя. Святіший Отець привернув увагу світу до особи справжнього миротворця – Ісуса Христа на противагу злочинним силам фашизму і радянського комунізму, котрі своєю владою пригнічували та знищували народи. Фашизм і комунізм минають, але нині вони прийняли різновиди свого існування. Диявол на їхнє місце привів гендер, байдужість, ненависть до Христа та незнані хвороби.

Натомість Христос Цар приносить мир світові ціною власного життя. Бог віддав життя свого Сина за всіх людей через розп’яття на Голгофі. Апостол Павло підтверджує: «І щоб через нього примирити з собою все чи то земне, а чи небесне, встановивши мир кров’ю його хреста» (Кол. 1:20)».

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії