“Храм Пророка Іллі є символом духовного відродження села Іллінці”, – владика Василій (Івасюк)

2 серня єпископ Коломийський кир Василій (Івасюк) здійснив пастирський візит до храму святого пророка Іллі, що в с.Іллінці з нагоди 5-річчя його посвячення.

Теплими словами вітань та запашним короваєм зустріли владику парафіяни храму спільно з о.Сергієм Стефанським. Відтак розпочалась Архиєрейська Божественна Літургія, яку кир Василій очолив у співслужінні протопресвітера Заболотівського о.Василя Гояна та численного духовенства єпархії.

Звевертаючись до вірних зі словом проповіді, владика розповів про стійкість віри славного пророка Іллі. “У Старому Завіті пророки були представниками Бога на землі, вартовими свого народу, говорили в імені Господа і попереджали про наближення ворога або друга (пор.Єзек.3,17). Засновником усної традиції був пророк Ілля, який зовсім нічого не писав і дуже мало говорив, бо запам’ятався людям тим, що вогненно захищав свій народ і правдиву віру в Бога”,сказав єпископ.

Також проповідник зазначив, що “храм Пророка Іллі є символом духовного відродження села Іллінці”. 

“Сьогодні через збудований храм, знову Бог навідався до народу свого” (Лк.7,16)  Його посвячено п’ять років тому і він несе в собі дух цього великого пророка, надихаючи кожного жителя села бути добрим християнином Церкви і громадянином України.  Прибігайте у цей храм до Ісуса всі скривджені і зневажені за порадами, немічні і хворі за здоров’ям, засумовані за розрадою, бо тут царює сам Бог. Рівночасно хочу нагадати вам, що будова храму продовжується у Ваших серцях. Не руйнуйте свого храму в душі через ворожіння, п’янство, розводи, не гнівайтеся, не проклинайте, а навпаки всіх благословляйте! Закликаю Вас кожної неділі і свята йти до храму, бо це є дороговказом у житті людей”,настановляв владика.

Далі кир Василій, з нагоди ювілею, вручив парафіяльній спільноті вітальну грамоту та урочисто проголосив о.Сергія Стефанського адміністратором даної парафії.

По завершенні богослужіння відбулось водосвяття, після чого  єпископ уділив своє благословення через святкове мирування, побажавши мирянам доброго здоров’я, духовного зростання і Божої Ласки.

Також цього дня владика Василій взяв участь у святкуванні дня села Іллінці, де звернувся до присутніх з вітальним словом. Продовжився захід святковою концертною програмою за участі вокальних та танцювальних колективів села.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії