«Керуйтеся Божою мудрістю й не дозволяйте власним почуттям керувати життям», – Владика Василій до держслужбовців

23 червня 2021 р. Б. Владика Василій відслужив молебень до Богоматері та взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Державної Служби.

Серед присутніх були: Глушков Любомир Олексійович (голова Коломийської районної державної адміністрації), Іван Угрин (голова Коломийської районної ради) та інші працівники державних органів Коломийщини.

Після Подячного Молебню до Богоматері Владика Василій звернувся до присутніх із словом, в якому зазначив на важливості шанування, плекання та підтримки нашої рідної української мови: «Рідна мова – це важливий шлях українців наблизитись до Христа і так знаходити шлях порятунку. Довго ми блукали в горах і степах та чужими державами, бо не розуміли голосу Божого на чужих мовах. Рідною мовою дозволялося розмовляти на торговиці, а вести народ до Бога і мистецтва українською мовою забороняли. Про це свідчить Руська трійця і Покутська трійця. Навіть в теперішний час рідну мову дехто проголошує не благодатною. На душпастирях Українських Церков і держслужбовцях нині лежить велика відповідальність за майбутнє рідної мови, тобто повернути їй належне місце у свідомості українців так, щоб вона нас всіх об’єднувала».

Уділяючи своє Архиєрейське благословення державним службовцям, владика Василій побажав їм: «Керуйтеся Божою мудрістю та не дозволяйте власним почуттям керувати життям. Ігноруйте фальшиві емоції і живіть Божою правдою. Бернард Шоу сказав: “Тепер, коли ми навчилися літати повітрям, як птахи; плавати під водою, як риби, – нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди”».

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії