Єпарх Коломийський звершив Чин похорону за тестем о. Василя Гавриша

Сьогодні, 10 листопада, у Городенці єпископ Коломийський кир Василій Івасюк звершив похоронне богослужіння за тестем о. Василя Гавриша – Романом Яковичаем. 

Владиці також співслужили декан Городенківський о. Ігор Левицький та о. Микола Вонсул.

Звертаючись до рідних та знайомих новопреставленого, кир Василій сказав: “Зупинімося і призадумаймося над життя, що проминає і залишається вільне місце вдома, в церкві і щоденному побуті. І тут цей вільний простір заповнює важливі думки з послання від апостола Павла до Римлян: Ніхто бо з нас не живе для себе самого і ніхто не вмирає для самого себе” (Рм.14:7). Такими словами ми спокійно можемо підсумувати життя п.Романа. Він розумів своє християнське життя як любов до Бога і ближнього, бо навіть сина свого благословив на служіння у Церкві”.

На завершення свого слова єпископ додав: “Наше життя змінюється, але не завершується. Тому прошу щоб ви не дивилися на смерть як на закінчення, але як на зміну присутності чоловіка та батька, якого вже немає серед живих на землі, бо він знаходиться серед покликаних до вічності. У дусі віри не говоримо: “прощай”, але кажемо: “чекай на нас”. Колись і ми підемо дорогою, якою ти вже пройшов і нехай там зустрінемося перемінюючи смуток на радість, розпач на щастя і надію у дійсність вічного життя.”

Відтак продовжився Чин похорону на місцевому кладовищі, де присутні зі сльозами на очах опустили тіло покійного в могилу.

Джерело: пресслужба єпархії


Новини єпархії