День катехита у Коломийській єпархії

“Бо коли я проповідую Євангелію, нема мені від того слави, бо це мій обов’язок; і горе мені, коли б я не проповідував Євангелії” (1 Кор. 9:16) – такими словами розпочав своє звернення владика Василь Івасюк до катехитів Коломийської єпархії.

У часі Літургії, яка традиційно відбулася в головному храмі єпархії, владика Василій привітав катехитів  з їхнім “професійним церковним днем” та наголосив на тому, що Церква високо цінує їхнє служіння.

“Головне ваше покликання передавати віру в живого Христа походить із радості особистої зустрічі з Ним і належності до церковної парафіяльної спільноти. Ваше бажання ділитися цією радістю з іншими, допомагати їм пізнати Христа є відповіддю на прагнення сучасної людини, яка шукає “дорогу, істину і життя”. Допоможіть сучасній дитині, молодій і зрілій людині зустріти Ісуса, пізнати Його науку, живитися Божим Словом і Пресвятою Євхаристією”, – сказав владика.

Також кир Василій зазначив, що “Букварем” кожного катехита є Святе Письмо, з якого вивчаємо мову віри.

“Читаючи Боже Слово, роздумуючи над ним, люди зустрічають Христа і пізнають Його, як Месію. Саме це і є завданням катехитичного служіння, тобто привести людину на зустріч з Ісусом Христом, допомогти пізнати Його, повірити в Нього, жити в єдності з Ним і дозрівати до повноти блаженства у Христі”, – закликав проповідник.

По завершенню Літургії присутні склали обітницю перед Богом про готовність продовжувати катехитичне служіння, після чого Преосвященний владика Василій вручив кожному грамоти та уділив благословення.

Джерело: пресслужба єпархії


Новини єпархії