Блаженніший Святослав очолить освячення дзвіниці з карильйоном у Коломиї

У суботу, 3 серпня, біля церкви св. Йосафата відбудеться освячення унікальної дзвіниці з карильйоном, яке очолить Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук.

Нагадаємо, що теперішня нова дзвіниця відбудована на місці старої, яка свого часу була зруйнована. Спорудження відбулося за підтримки БФ “Покуття” з ініціативи народного депутата, коломиянина Андрія Іванчука. Будівництво тривало більше чотирьох місяців, урочисте відкриття дзвіниці відбулося 18 липня.

Об 11. 00 год. Патріарх звершить освячення дзвіниці, після чого відвідає Катедральний собор Преображення Христового, де буде відслужено панахиду за спочилими єпископами Коломийської єпархії кир Павлом Василиком та кир Миколаєм Сімкайлом. На спільну молитву за архиєреями також очікують приїзду архиєпископа і митрополита Івано-Франківського кир Володимира Війтишина, єпископа Чернівецького кир Йосафата Мощича та першого волинського екзарха УГКЦ кир Йосафата Говери.

Далі, разом з єпископами, цього дня Блаженніший відвідає щорічну Всеукраїнську прощу в с. Крилос (Давній Галич). Молитовна зустріч буде присвячена 30-річчю виходу УГКЦ з підпілля. А вже в неділю, 4 серпня, о 9.00 год Патріарх очолить Архиєрейську Божественну  Літургію успівслужінні численного духовенства.


Новини єпархії