Архиєрейське богослужіння в неділю жінок-мироносиць

22 квітня, у другу неділю після Пасхи, Церква згадує день Воскресіння Христового, який назавжди змінив історію людства. Подумки переносячись від Голгофи до гробу Господнього, ми вкотре через жінок-мироносиць чуємо радісну звістку про перемогу Христа над смертю.

Цього дня єпископ Коломийський кир Василій (Івасюк) очолив святкове богослужіння в храмі Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Перед входом до храму владику люб’язно зустрів парох о.Петро Чиборак з духовенством та вірянами. У співслужінні священнослужителів: о.Петра Чиборака, о.Володимира Гуменюка, о.Зеновія Болехівського, о.Івана Остафійчука та о.Юрія Терещенка владика Василій очолив Архиєрейську Божественну Літургію.

Після прочитання Євангелія, звертаючись до присутніх владика сказав:”День жінок-мироносиць – це свято жінки-християнки. Вони зберегли вірність Христові і були поруч із Господом, коли Він помирав на хресті. За таку любов саме жінки-мироносиці були удостоєні честі першими дізнатися радісну звістку про те, що Христос воскрес.”

Наприкінці проповіді кир Василій привітав жінок зі святом, яке справедливо називають днем жінки-християнки.

“Низький уклін тим жінкам, які, незважаючи на важкий трудовий тиждень, поспішають в недільні та святкові дні до храму Божого. Велика похвала матерям і бабусям, котрі терпеливо привили любов до Церкви своїм дітям та онукам. Хочеться назвати святими і мученицями тих жінок, які попри великий спротив оточуючого середовища, зуміли привести в храм своїх чоловіків скептиків і п’яниць, рідних і близьких. Ви сучасні жінки є християнськими мироносицями!”

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії