Архиєрейське богослужіння в другу неділю Великого посту

4 березня, в другу неділю Великого посту, Преосвященний владика Василь (Івасюк) відвідав парафіян храму св. Архистратига Михаїла, що в Печеніжині. Перед входом єпископа зустріли вірні разом з парохом о.Ігорем Квартюком та сотрудником о.Назаром Лесюком. В часі архиєрейських відвідин відбулись піддияконські свячення випускника ІФДС Тараса Гушулея.

Цієї неділі Церква згадує оздоровлення розслабленого. Ісус Христос посилає Свою милість на все життя людини. Він говорить про те, що там, де знищений гріх – найголовніша хвороба людини, там легко зцілити і хворобу тіла.

У своїй проповіді владика зазначив, що Біблія подає основні способи за допомогою яких можна жити без хвороб або отримати зцілення.

“І сказав Господь: “коли ти пильно слухатимешся голосу Господа, Бога твого, і чинитимеш те, що йому до вподоби, і вважатимеш на його накази, і дотримуватимешся всіх його установ, ані одної з тих недуг, що я навів був  на Єгипет, не наведу на тебе: я бо Господь, твій цілитель” (Вих15,26). Це істинне Слово Боже, яке управляє життям і смертю, прокляттям і благословенням, яке дається кожному особисто”

Відтак звертаючись до пароха храму єпископ подякував за всі труди на парафії, які о.Ігор докладає впродовж 19-ти років свого служіння. Також подячне слово було зверненне до сотрудника храму о.Назара.

“Ви маєте хорошу суботню катехитичну школу, ви займаєтеся з молоддю, ви піклуєтеся про тих, хто потребує турботи. Ось так і повинна існувати церковна громада. Іноді нам говорять, що все це дуже важко організувати — грошей немає, людей немає…  Але якщо є щире бажання, якщо є готовність іти цим святим шляхом прилучення людей до Бога, тоді назустріч вийде Сам Спаситель”,– сказав владика.

Відтак до Преосвященного владики звернувся нововисвячений піддиякон. У своєму слові він подякував за уділення нижчих свячень і запевнив єпископа в достойному виконанні повірених йому обов’язків. Також слова вдячності були адресовані батькам, родині й усім, хто підтримував на шляху до доброго становлення.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії