Архиєрейське богослужіння на свято Вознесіння Господнього у с.Люча

17 травня наша Церква молитовно вшановує одне з найважливіших свят у році – Вознесіння Господнє. Згідно з Євангелієм, весь період після Воскресіння Ісус Христос перебував зі своїми учнями. Відтак, на сороковий день, Він вознісся на небо, сів праворуч Отця і відкрив людству вхід у Царство Небесне, подарувавши надію на прощення гріхів і вічне життя. 

Цього дня, з нагоди храмового свята, Архиєрейську Божественну Літургію Преосвященний владика Василій (Івасюк) відслужив у храмі с.Люча. Спільно з архиєреєм молилися: протопресвітер Березівський о.Ігор Полюк, парох храму о.Олександр Волощук, о.Володимир Прокіпчук, о.Микола Мединський, о.Михайло Дзюба, о.Дмитро Погорілий та о.Олександр Селезінка.

Після прочитання Євангелія владика Василій звернувся до присутніх зі словом проповіді, в якій зазначив, що Воскреслий Христос повинен зміцнювати нашу віру.

“Вознесіння – це день особливого зв’язку між людьми на землі й прославленим Спасителем у небі. Це свято вчить нас особливої турботи про духовний стан людини, щоб він не руйнував Богом даного тіла. Отже, головною місією Господа і Церкви є це проповідь покаяння для прощення гріхів. Одного цього вистачає, щоби зреформувати своє життя і навчитися по-новому контролювати свої думки і вчинки та приносити Господу щире розкаяння через молитву і поєднання у Таїнстві Євхаристії. Благодать зміцнює душу і тіло, бо вони “куплені високою ціною!” (1 Кор. 6,20).”,- сказав владика.

Ностанок проповідник наголосив, що сенс сьогоднішнього свята має вплинути на наш світогляд і світосприйняття.

Адже “вознесіння вселяє надію на спасіння і зустріч із Господом. Сам Христос сказав, що Він залишається з нами до кінця світу.”

По завершенню богослужіння відбувся процесійний хід навколо храму та освячення води, після  владика окропив вірян.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії