Акафіст до св. Миколая у с. Тишківці

19 грудня у с. Тишківці на парафії св. Миколая владика Василій Івасюк, єпарх Коломийський, помолився Акафіст до великого Чудотворця. 

Спільно з єпископом за святковим богослужінням служили: парох храму о. Руслан Озарко, протопресвітера Городенківський о. Ігор Левицький та інше численне духовенство єпархії.

У часі Акафісту владика Василій поблагословив всіх присутніх мощами святителя Миколая.

Опісля, звертаючись зі словом до присутніх, архиєрей сказав, що кожний рік чим далі віддаляє нас від того часу, коли жив на землі святитель Миколай, архиєпископ Мир Лікійських і чудотворець.

“Незважаючи на час,продовжив єпископ,він продовжує служити Церкві. І в цьому неодноразово в своєму житті переконувалися люди. Він дійсно чує всі наші прохання та даною йому від Бога благодаттю виконує їх. Молитва, звернена до Миколая, завжди допомагає у різних обставинах життя. Він охороняє плаваючих та подорожуючих, визволяє від ув’язнення і кайданів неправдиво засуджених, хворим подає оздоровлення, рятує в убогості і крайній потребі, стає кожному у всякій потребі помічником. Неможливо перелічити всіх чудес Святителя Миколая. Адже, він допомагає кожній родині та кожній людині, яка просить його допомоги. Тому дійсно правдиві слова пісні на честь Святого Миколая: “хто до нього прибігає, на поміч його призиває, той все з горя вийде ціло, охоронить душу й тіло…”. Саме тому і на нашій боголюбивій українській землі так багато храмів посвячено на честь святителя Миколая, саме тому майже в кожній християнській домівці є ікона цього великого угодника Божого”.

По завершенню богослужіння, з нагоди, свята діти підготували і провели святковий концерт.

Джерело: пресслужба єпархії


Новини єпархії