Зустріч студентів зі священиком провели в Отинії

У четвер, 29 березня, в рамках студентського капеланства та тісної співпраці церкви й навчальних закладів, в Отинійському професійному ліцеї енергетичних технологій відбулася традиційна зустріч студентів зі священиком.

На зустріч завітав митрофорний протопресвітер Василій Мельничук, який у відкритій формі діалогу розповів про важливість Таїни Покаяння.

“Прекрасним прикладом Покаяння або ж як нам звично називати “сповіді” є притча про блудного сина, який взявши у батька все кинувся у розпусту та пияцтво. Розтративши ввесь спадок він повертається, і Отець його приймає. Так само і наш люблячий батько – Господь готовий прощати, в який б важкий гріх ми не впали”, – сказав священик.

Також викладачі Отинійського ПЛЕТ виконали акапельно пісню про Ісуса.

Усім нам необхідно знати, що не варто гаяти намарне час лише на світські проблеми, а пам’ятати, що у нас є небесний покровитель, який прагне врятувати від найбільшого зла людські душі. Проблема тільки у тому, що не усі це розуміють. На завершення присутнім заходу показали відео “Притча про доброго самарянина”, яка також вчить уміти вчасно допомагати, прагнути бути корисним тим, кому це справді необхідно, не чинити зла ближньому, адже наслідки його завжди бувають прикрими.

Джерело: прес-служба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії