Завершився літній табір “Веселі канікули з Богом” у селі Троїця

“Пустіть дітей і не забороняють їм приходити до Мене,

бо таких є Царство Небесне”

(Мф. 19,14)

Вкотре в період літніх канікул дітей парафії с.Троїця зібрав християнський табір “Веселі канікули з Богом”. Цікаві ігри, банси та старти неабияк здружили учасників табору, а катехизація на тему “10 кроків до щастя” збагатила кожного духовно.

Щодня діти вчились чогось нового, грались в розвиваючі ігри та брали участь в цікавих майстер-класах, які дали можливість показати себе та проявити фантазію.

“Такі різні, але такі щирі та безпосередні, працювати з дітьми – це дарувати частинку себе і вчитися дечого в них”, – так відгукуються про роботу з малечею аніматори.

Молитовна та духовна підтримка місцевого пароха о. Василя (Гояна) створила особливу атмосферу табору в християнському дусі. Духовні науки бр.Володимира та його спілкування з дітками дали свої плоди. Не можна не відмітити підтримку з боку батьків, їхню працю та бажання допомогти в проведенні табору. Окреме дякую треба висловити за смачні обіди і підвечірки, а також рекордну кількість неймовірно смачних вареників.

На завершення табору дітвора виступила перед своїми батьками і продемонструвала все те, чого вони навчилися за тиждень. Вірші та пісні на релігійну тематику, вміння танцювати банси і найважливіше – знання 10 Божих заповідей – все це великі здобутки маленьких дітей. Молитва в дусі ТЕЗЕ та солодкий стіл стали гідним закінченням такого насиченого тижня.

Наш християнський обов’язок – виховувати дітей у любові до Господа, вчитити їх Божому слову і Його Заповідям.

Автор: Ольга Савицька для прес-служби єпархії


Новини єпархії