Завершились реколекції для дружин священиків Коломийської єпархії

Сьогодні, 17 червня, заверлишились реколекції для дружин священиків, які проходили в монастирі Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії м.Надвірна. Зазначимо, що такі реколекції в межах Коломийської єпархії відбуваються вперше, однак в подальшому планують зробити їх щорічними.

Як ми вже повідомляли духовні науки проходили впродовж чотирьох днів. За цей час їмості мали змогу поспілкуватись між собою, а також обговорити і поставити питання реколектанту о.Захару Михасюті стосовно різноманітних сфер духовного, сімейного та церковного життя.Тепла та дружня атмосфера неабияк гуртувала їмостей до спільних молитов та глибшого вивчення Святого Письма.

На закінчення духовних наук учасниці реколекцій щиро подякували отцю-реколектанту та сестрам, які радо прийняли їх до своєї обителі. Такі зустрічі, переконані їмості, є необхідними, адже кожна зокрема змогла почерпнути для себе щось нове, почути слово підтримки та з користю провести час.

Знаємо, що на тендітні плечі дружини священика покладена особлива відповідальність, бо вона опікується не лише своєю сім‘єю, але й парафіяльною громадою, в якій її чоловік виконує роль душпастиря. Тому побувавши в колі однодумців їмості збагатились духовним піднесенням, душевним спокоєм і великим запалом й надалі допомагати своїм чоловікам працювати на благо парафій, тим самим виконуючи своє покликання.

Див.також Владика Василій відвідав реколекції для дружин священиків

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії