Завершилась молодіжна проща випускників до с.Товмачик

Дороги випускників розходяться і всі вони різні, але спільні в одному – на кожній їх супроводжує Бог.

Вкотре в чудовому і рідному Товмачику відбулася щорічна проща випускників. Молодь Коломийської єпархії зібралася для спільної молитви, щоб разом просити Господа про один з найважливіших виборів у житті – вибір своєї професії, а значить і свого майбутнього.

Незмінним початком програми була Архиєрейська Божественна Літургія, благословення та духовні настанови нашого батька, владики Василія (Івасюка). Під час програми єпископ поставив учасникам конкретні запитання, на які вони, зібравшись у своєму деканаті разом із протопресвітерем, дали на них відповідь.

Також для молоді була підготовлена розважальна програма зі співами, танцями та іншими цікавими виступами. Підняли настрій та створили невимушену атмосферу гуморески від талановитого гумориста Миколи Савчука. А “фішкою” цьогорічного форуму став конкурс на найкраще фото та найкращий допис в Instagram, на переможців якого чекають приємні несподіванки.

Впродовж всієї програми з молоддю був присутній владика Василій, що не можна не відзначити. Його підтримка дуже важлива для молоді, яка прагне розвиватися на прославу Господа. Єпископ, в свою чергу, на власному прикладі показав, що Церква та духовенство завжди відкриті для молоді.

“І кожен фініш – це по суті старт” – отож, бажаємо нашим дорогим випускникам і всій молоді не помилитися з вибором. Завжди пам’ятати про покликання і йти по життєвій дорозі за руку з Богом.

Автор: Ольга Савицька, учасник прощі


Новини єпархії