Завершення передріздвяних реколекцій в с. Делева

В день празника Входу в Храм Пречистої Діви Марії в однойменній парафії с. Делева урочистою Божественною літургією завершилися чотириденні передріздвяні реколекції, які провадив ієромонах Василь Ліниця ЧНІ.

Святкове богослужіння очолив отець-реколектант у співслужінні адміністратора храму о.Богдана Морикота. По завершенні Божественної Літургії о.Богдан Морикот склав слова вдячності ієромонаху Василю, який провадив дні віднови духа, під час чого запалив серця вірних вогнем віри, надії і любові.

Опісля відбулося освячення води та святкове мирування. Особливістю і кульмінацією реколекцій стали відвідини Делівського ліцею, де отець Василь провів надзвичайно цікаву та пізнавальну зустріч з дітьми, вчителями і дирекцією школи.

Реколектант мав нагоду спілкуватися з присутніми у формі діалогу, який став надзвичайно плідним та корисним як для вчителів, так і для учнів ліцею. Всі парафіяни на чолі зі своїм душпастирем о.Богданом Морикотом складають щиру подяку Господу Богу і реколектанту за благодатний час проведений разом з парафіяльною спільнотою.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії