Засідання Комісії у справах молоді

4 жовтня в єпархіальному управлінні Коломиської єпархії відбулось засідання Комісії у справах молоді.

Поштовхом до зустрічі став заклик Блаженнішого Святослава до духовенства, в якому Глава і Отець УГКЦ попросив молитися в особливіший спосіб за активну діяльність Синоду єпископів, який днями проходить у Ватикані. За час понтифікату Папи Франциска Синод, на якому зібралися ієрархи з усього світу, відбувається вже в третє. Два попередніх  – були присвячені сім’ї, втім цього разу тема зустрічі зосереджена на молоді.

На початку засідання до душпастирів звернувся Преосвященний владика Василій (Івасюк), який наголосив на тому, що вони повинні вміти “шукати шляхи до серця молодих людей”.Після настановчого слова голова Комісії у справах молоді бр.Августин-Іван Василь Векляк, ЧСВВ поділився думками щодо проведення та участі в майбутніх заходах, зокрема молодіжній зустрічі ТЕЗЕ.

В ході засідання, було обрано двох заступників бр.Августина: о.Василя Штангрета (Надвірнянський деканат) та о.Михайла Луканюка (Снятинський деканат).

 

Далі присутні обговорили пропозиції і узгодили, що в кожному деканаті з жовтня до листопада відбудуться молодіжні зустрічі, програма яких є довільною. Опісля було зачитано Декрет про призначення священиків координаторами Комісії у справах молоді в кожному деканаті єпархії.

Також всі одноголосно підтримали ідею проведення навчання для духовенства єпархії про те, як працювати з молоддю. Час тренінгу затвердили на 12-13 листопада, саме тоді зі священиками працюватимуть тренери з Патріаршої Комісії у справах освіти і виховання.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії