Запрошуємо в паломницько-відпочинковий тур до Хорватії

ПЕРІОД: 25 червня – 4 липня (10 днів) ВАРТІСТЬ: 375 Є* МАРШРУТ: Львів – Загреб – Фажана – Львів

ПЕРІОД: 2 серпня – 11 серпня (10 днів) ВАРТІСТЬ: 425 Є* МАРШРУТ: Львів – Загреб – Фажана – Львів

ЗАМОВИТИ: Коломия, вул. І.Франка, 29, тел. (067)3720203

Програма

1 ДЕНЬ: Зустріч прочан у Львові біля Центрального залізничного вокзалу о 7.00, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Вечірні молитви. Нічний переїзд до Хорватії.

2 ДЕНЬ: Ранішні молитви. Прибуття у Загреб. Оглядова екскурсія містом. Під час оглядової прогулянки ознайомимось з містом, яке розбите на три частини. Тисячолітній старий «Горний град» — середньовічне місто, відоме як Градек і Каптол (верхнє місто), де розміщений президентський палац, історична церква Св. Марка, церква Св. Катерини, греко-католицька церква Св. Кирила і Мефодія з семінарією, хорватський парламент, музеї та галереї. В Соборі Вознесіння Діви Марії можна побачити мощі блаженного кардинала Алойзія Степінца, хорватського сповідника XX ст, життєвий шлях котрого подібний до життя Патріарха Йосипа Сліпого. «Долні град» (нижнє місто) з його магазинами, кафе, театрами, парками датується XIX століттям. Переїзд у Фажану. Поселення в апартаменти. Божественна Літургія. Вільний час, відпочинок на морі. Ночівля.

3 ДЕНЬ: Божественна Літургія. Вільний час, відпочинок на морі. Фажана – красиве прибережне містечко, що знаходиться всього поблизу столиці Істрії, Пули. Фажану вибирають за її приємний клімат, мальовничу природу та тепле море. Незважаючи на зовсім нечисленне місцеве населення, близько 3000 осіб, містечко процвітає і розвивається в області туризму. Вечірні молитви. Ночівля.

4 ДЕНЬ: Божественна Літургія. Вільний час, відпочинок на морі. Фажанский канал багато разів ставав місцем зіткнення різних культур, які незмінно залишали частину своєї спадщини в історії міста. Тут можна знайти місця археологічних розкопок часів Римської імперії і навіть давніші, а також середньовічний шарм церков св.Степана і св.Спиридона. Вечірні молитви. Ночівля.

5 – 7 ДЕНЬ: Божественна Літургія. Вільний час, відпочинок на морі. Фажана – це відправний пункт на архіпелаг Бріюні, Національний парк екзотичних рослин, місце проживання не тільки істрійськіх корів, овець, ослів, кіз, а й багатьох рідкісних видів тварин, які вільно розгулюють по просторах парку Бріюні. Вечірні молитви. Ночівля.

8 ДЕНЬ: Божественна Літургія. Вільний час, відпочинок на морі. Вечірні молитви. Ночівля.

9 ДЕНЬ: Божественна Літургія. Виселення з апартаментів. Переїзд до українського кордону.

10 ДЕНЬ: Ранішні молитви. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі. До зустрічі!

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ: переїзд автобусом єврокласу; – проживання в апартементах; – супровід керівника групи.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ: додаткове страхування на випадок COVID19 від 311 грн.; – ПЛР тест; – екскурсії; – обіди на весь час перебування у Фажані 50є; – особисті витрати.


Паломництва