“Запрошені на Царський бенкет” – під такою назвою пройшов літній табір у Заболотові

“Божественна Літургія – Царський бенкет, гостина для друзів” – під такою назвою з 23 липня по 5 серпня 2018 р.Б. на парафії святого Архистратига Михаїла с-ща Заболотів відбулися два заїзди денного табору. Цей рік є ювілейним, оскільки такі табори для духовного зростання і активного фізичного відпочинку наших юних християн проводяться вже п’ять років поспіль.

Цього року тема мала назву: “Запрошені на Царський бенкет”, бо наголос в катехизаціях і навчаннях ставився на важливості Божественної Літургії та цінності Божого Слова. Програма двох таборів, які тривали по одному тижню, була однаковою, щоб могти охопити якнайбільшу кількість діточок, яких загалом було близько 170.

Кожен день розпочинався з Літургії, яка є вершиною у житті кожного християнина. Діти мали можливість слухати цікаві навчання від аніматорів, брати участь у майстер-класах, спеціально підібраних до тематики дня. Один день став особливим, бо був присвяченим для того, щоб діти змогли примиритися з Богом у таїнстві Сповіді та прийняти Тіло і Кров Христа на Божественні Літургії.

Незабутніми моментами були великі ігри, інтелектуальна гра, різні спортивні та водні змагання. П’ятий день був українським: всі прийшли у вишиванках, виконали гімн України і молилися за нашу державу. Також діти підготували пародії на аніматорів.

Останній день проходив разом із батьками, які прийшли побачити, що їхні діти робили та навчилися протягом тижня. Кожен учасник отримав пам’ятку про участь у парафіяльному таборі, а аніматори та служителі – подяки за великий вклад у зріст юних християн.

Хочемо висловити подяку о. Захару Михасюті та о. Володиру Кмиті, які були духівниками; диякону Роману Бойчуку та аніматорам: бр. Ростиславу Неймету, Наталії Мартинюк, Ользі Стрипчук, Марії Цвілинюк, Ірині Сенчук, Оксані Креховецькій, Ользі Бачук, Вірі Тригубовій, Іванні Цвілинюк, Юлії Мельничук, Олексію Сенчуку, Іванні Дем’янюк, Ірині Кучинській та всім, хто допомагав в організації табору. Нехай Господь благословить та обдаровує своєю благодаттю і силою на подальше служіння!

А всім учасникам, яким було посіяно зерна доброти і любові, дай, Боже, пронести їх через ціле своє життя та ніколи не забувати про те, що Найкращий Цар, який є Господь, завжди чекає на Царському бенкеті, а цим бенкетом є Свята Літургія.

Автор: диякон Роман Бойчук для прес-служби єпархії


Новини єпархії