“За митця тепер промовляють його скульптури”, – владика Василь (Івасюк) на виставці Бориса Гуцуляка

“Шлях до астралу”: Скульптура” – це перша памʼятна виставка знаного скульптора зі Снятина Бориса Гуцуляка, яку представили коломиянам. У концертній залі “Габсбург” Мистецького центру “Світовид” поціновувачі мистецтва змогли оглянути скульптурні роботи з бронзи.

Увазі присутніх також представили колекцію з двадцяти фотопортретів робіт скульптора автором яких є фотомитець Ярема Проців. Крім того відбулось перше публічне представлення мистецького альбому “Борис  Гуцуляк. Шлях до астралу. Borys Hutsulak. The way to the astral”.

На мистецький захід завітали митці з Коломиї та чимало молоді. Серед присутніх був і Преосвященний владика Василь (Івасюк), який у своєму слові закликав відвідувачів залишити після себе добрий слід, пояснивши це на прикладі Бориса Гуцуляка.

“Наше життя є швидкоплинним. Кожен сходить з цього шляху тоді, коли йому призначив Бог і після всього важливо залишити про себе пам’ять, яку будуть творити наші справи. Сьогодні бачимо яскравий приклад увіковічення цієї пам’яті, бо  за митця тепер промовляють його скульптури”, –  сказав єпископ.

Джерело: прес-служба єпархії

 


Новини єпархії