З’їзд молоді Тлумацького деканату пройшов на волейбольному майданчику

“Зберігаючи тіло здоровим, людина зберігає в собі і душевне здоров’я!”- nаким гаслом послуговувалась молодь Тлумацького деканату, що цими днями зібралася разом аби з користю для душі і тіла провести час.

Розпочався з’їзд спільною молитвою, яку очолив отець-декан Павло Дутчак у співслужінні священиків даного деканату. Після чого він заохотив молодих людей до служіння Богові і Церкві за прикладом ісповідника віри єпископа Павла Василика, який жертвенно працював на даних теренах та вивів Церкву з підпілля і був першим єпископом Коломийсько-Чернівецької єпархії після її створення.

Продовжився захід запальною грою у волейбол. Молоді, завзяті, швидкі та активні, щирі й позитивні, а головне дружні команди провели з користю час. В результаті перемогла дружба на знак подяки молодь отримала солодкий приз.

На завершення Голова комісії у справах молоді Коломийської єпархії бр. Августин-Іван ЧСВВ наголосив всім присутнім, що в світлі останніх подій Папського синоду, який нещодавно відбувся в Римі, Церква закликає молодь до активного діяння на шляху до досконалості через молитву, навчання, служіння ближнім і спорт.

Автор: Юлія Товстюк для прес-служби єпархії


Новини єпархії