XVI Різдвяний Фестиваль «Ой радуйся, Земле!»

У головному храмі м. Коломиї відбувся різдвяний фестиваль для всіх вірних Коломийської єпархії.

Проведення фестивалю різдвяних колядок уже стало гарною традицією. З року в рік аматори сцени, учнівська молодь, усі не байдужі до збереження, примноження та популяризації славних українських традицій збираються щоб разом заколядувати, та прославити новонародженого Спасителя та завершити цикл різдвяних свят.

Урочисте дійство розпочалося зі слів вітання правлячого архиєрея Коломийської єпархії кир Василія Івасюка та голови Коломийської ОТГ п. Богдана Станіславського.

Кульмінаційним моментом став виступ львівського муніципального чоловічого хору «Гомін», який завітав до м. Коломиї та прикрасив фестиваль своїм неймовірним виконанням колядок.

В часі фестивалю виступала велика кількість колективів та вертепів. Опісля виступу кожен з колективів отримав пам’ятні подарунки: грамоту та Коломийську ікону «Це Мати Твоя».

На завершення фестивалю єпископ Василій подякував організатору цього дійства – голові катехитичної комісії о. Ярославу Врублевському за проведення різдвяного фестивалю, а також всім учасникам за те що прибули щоб прославити своїми голосами новонародженого Спасителя.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії