Випускникам природничо-математичного ліцею №9 вручили свідоцтва про повну загальну середню освіту

Сьогодні, у стінах Коломийського драматичного театру імені І. Озаркевича, відбувся урочистий захід приурочений врученню свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам природничо-математичного ліцею. На це дійство був запрошений правлячий архиєрей Коломийської єпархії – Кир Василій Івасюк.

У своєму вітальному слові архиєрей звернувся до випускників такими словами: «Ось і настав для вас цей день відкритих дверей у дорослий світ. Ви наче лелеки вилітаєте у вирій життя. Хоча шкіл багато, але кожна школа, як і людина, має своє обличчя, душу, серце. Душа школи залежить від головних дійових осіб — колективу учнів, педколективу та директора. Кожен запам’ятав щось своє про рідну школу. Школа – це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук своє майбутнє. І вам бажаю завжди виконувати волю Божу, а навіть згрішивши, вставайте та продовжуйте йти за прикладом Ісуса і наукою Євангелія. Пам’ятайте, що без Бога ви не можете дійти навіть до порога. Щасливої дороги в доросле життя!».

Опісля вітального слова владики Василія, продовжилися урочистості в часі яких випускники демонстрували свої таланти. Майже кожного присутнього глядача випускники розчулили до глибини душі, оскільки прощалися з рідною школою та дитинством.

На завершення дійства, директор природничо-математичного ліцею п. Ганна Пасічна, вручила кожному випускнику свідоцтво про повну загальну середню освіту та відзначила кращих учнів, оскільки випускники показали прекрасні результати із зовнішнього незалежного оцінювання, а деякі з них досягнули максимуму та набрали 200 балів з деяких галузей.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії