Вимушено переміщені особи в м. Отинії отримали допомогу від Коломийської єпархії

27 липня у деканальному храмі Зіслання Святого Духа м. Отинія з ініціативи о. Василя Мельничука вкотре відбулася молитовна зустріч для вимушено переміщених осіб, які проживають в Отинії.

Зустріч розпочалась з молебню за Україну, воїнів, перемогу у війні та за родини,  які змушені покинути свої землі, тікати від війни. о. Василь наголосив на важливості молитви за нашу Батьківщину.

Після богослужіння, на церковному подвір’ї, волонтери та працівники соціальної служби ОТГ роздали продуктові набори та засоби гігієни потребуючим переселенцям, котрі надала Коломийська єпархія УГКЦ.

«Місія церкви є чинити діла милосердя, бо милосердя було гаслом діяльності Ісуса Христа і має бути девізом життя кожного християнина. Ісус Христос говорив до Своїх учнів: «Будьте милосердні, як і Отець ваш милосердний» (Лк. 6:36). Вони нагадують нам, що в дарі милосердя, яке ми самі отримуємо від Господа, водночас вкладений і заклик проповідувати милосердя ближнім словом і прикладом життя, згідно слів блаженства: «Блаженні милостиві, бо вони помилувані будуть». В такий спосіб ми не тільки виявимо нашу вдячність Богові за Його милості щодо нас, а й об’явимо ближнім обличчя і присутність милостивого Бога в цьому світі, так часто позначеному стражданнями, самотністю, страхом і безнадією», – наголосив священник.

о. Василь Мельничук, парафіяни та вимушено переміщені особи, дякують Преосвященному владиці Василію Івасюку, єпарху Коломийському та економічному відділу єпархії за надану допомогу.

Пресслужба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії