«Виконуйте відповідально свою місію: служіння народові», – Преосвященний Владика Василій до медиків Коломийщини

18 червня 2021 року Владика Василій Івасюк взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Медичного Працівника. Щороку, у третю неділю червня, відзначає своє професійне свято найгуманніша у світі професії – медичного працівника. Найщиріші слова привітань, вдячності та підтримки линуть для тих, хто дарує людям найцінніше – здоров’я та життя.

І в наші непрості часи, коли світ бореться із пандемією коронавірусу, саме медики стали тими першими людьми, котрі кинулися у бій із невідомою хворобою, ринули на передову, жертвуючи власним життям, здоров’ям та відпочинком. Лікарі, медичні сестри, фармацевти, фельдшери, санітари виконували свою непросту місію: боролися за життя кожної людини, віддавали частинку свого серця своїм пацієнтам, вселяючи надію та віру.

В цей день Преосвященний владика Василій привітав усіх медичних працівників Коломийщини та освятив у Коломийській ЦРЛ приміщення та нове обладнання МРТ. Також владика наголосив, що «слово та віра – це лікарство, котре допомагає людині повсякчас. Бо віра – це є сила, котра нас зумовлює бути здоровими. Дуже важливо думати про світле та радісне, а відкидати лихе та погане, котре приводить до хвороб та негативу».

Преосвященний Владика Василій привітав усіх медиків: «Я вас шаную, вам поклоняюся, за ту титанічну працю, бо ви пройшли непростий шлях. І, дай Боже вам здоров’я, щоби ви виконували відповідально ту свою працю: служіння народові». Та подякував усім присутнім, котрі дбають про вдосконалення медичної системи, за високий професіоналізм та сумлінну працю: «Дай Боже, вам найбільше послужити нашому народові». Також владика Василій благословив усіх медичних працівників й побажав їм бути вірними своєму покликанню.

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії