Вулицями Отинії пройшла Екуменічна Хресна Дорога

12 квітня вулицями Отинії пройшла Екуменічна Хресна Дорога, яка щороку об‘єднує вірних Христової церкви зі всіх конфесії.

Цьогоріч на запрошення митрофорного протопресвітера Василія Мельничука відгукнулися священики Отинійського протопресвітеріату, які прибули, щоб разом із отинійцями пройти цією Хресною Дорогою.

Уже стало доброю традицією, що такий Хресний хід розпочинається від найстарішого храму Різдва Пресвятої Богородиці, а завершується, не оминаючи інші святині, в новозбудованому храмі Зіслання Святого Духа.

В часі походу відчувався блаженний спокій та щирі слова молитви. Особлива присутність Бога й розважання над Його терпіннями зворушували серця присутніх.
“Ісусе, дай нам сили простити тим, які стоять з інших сторін барикад та блок-постів” – лунало в словах молитов.

“На початку цієї Хресної Дороги просімо в Господа руки допомоги, адже потопаємо в морі гріха, яке віддаляє нас від Господа. В час коли наша Батьківщина потребує неабияких молитов, жертвуймо Господеві наші страждання, які зможуть нас поєднати з Богом та допомогти піднятися з гріха”, – такими словами на початку Хресного Ходу звернувся до присутніх митрофорний протопресвітер Василій Мельничук.

Священики, представники влади різних рівнів, лікарі, вчителі, діти, молодь, хворі та потребуючі – всіх цих людей об‘єднав Хрест терплячого Спасителя, який кожен мав змогу нести під час ходи.

Прибувши до храму Зісланння Святого Духа кожен мав змогу доторкнутися до хреста, який з року в рік супроводжує та об‘єднує жителів містечка.

Наостанок усі присутні отримали благословення освяченим єлеєм.

Джерело: прес-служба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії