Всеукраїнський шаховий турнір серед духовенства УГКЦ

13 лютого 2018 року, відбувся перший шаховий турнір серед духовенства УГКЦ. Організатором був відділ душпастирства спорту УГКЦ, зокрема о. Михайло Цегельський та о. Олег Кобель.

Змагання проводилися у Львівській духовній семінарії Святого Духа. Учасниками були: священики, монахи та семінаристи з усіх єпархій УГКЦ в Україні. Не виключенням стало і духовенство нашої Коломийської єпархії. У турнірі взяли участь декан Снятинський – о. Теодор Оробець,  о. Володимир Гук – Корницький деканат та о. Ігор Дрогомирецький з Печеніженського деканату. Головним суддею турніру був міжнародний арбітр ФІДЕ (ІА) Олександр Прохоров. Зустріч розпочалася з Молебню до Богородиці та вступного слова організаторів. Згодом суддя оголосив правила та пояснив систему змагань. Чемпіонат відбувався у дев’ять турів за швейцарською системою. Переможцем став отець Віктор Квасній (монастир св. Онуфрія місто Львів ЧСВВ,  друге місце здобув брат Валерій Купчак, студент Львівської духовної семінарії, третє місце – о. Михайло Цегельський. Під час змагань панувала дружня і невимушена атмосфера. Між турами учасники могли приємно побесідувати за чаєм чи кавою, також організатори подбали за обід для шахістів.

На завершення о. Олег Кобель висловив сподівання, що такий турнір буде відтепер проводитися щорічно і саме в день після празника Трьох Святителів, які були інтелектуалами Католицької Церкви.

Див.також У Коломийському технікумі відбувся спортивний змаг, присвячений 100-ій річниці бою під Крутами

Автор: Орест Апостолюк, учасник турніру

Фото: Медіа-Центр ЛДС


Новини єпархії