Всеукраїнський форум “Соціальне служіння громади”

Єпархіальна команда та представники парафіяльних Карітасів Коломийської єпархії УГКЦ стали учасниками Всеукраїнського форуму соціального служіння. Відбувалось дійство у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа УГКЦ.

Ділення досвідом та підведення підсумків року, в якому служіння ближньому стало ближчим для кожного з нас. Для всіх ця подія стала натхненням для подальшої праці. Особливо натхненним було слухати і бачити ту роботу, яку представляли Карітаси та соціальні центри міст, містечок та селищ з різних регіонів України, а також працювати в командах, де була можливість поділитись своїми думками, перейняти досвід інших та відповісти на питання, які турбують.

Вітаємо Карітас Надвірна та директора отця Андрія Будзяка з представленням на Форумі вашої роботи та досягнень, бажаємо вам ще більших звершень та наснаги для праці і служіння!

Представники Карітасу Коломиї, Парафії Святого Арх. Михаїла с-ща Заболотів, Парафії Святого Василія Великого м. Косів, Храму св. Миколая Чудотворця м. Коломиї, Карітасу Городенки, парафії Успення Пресвятої Богородиці та Благодійного фонду “Карітас Чернівецької Єпархії” дякують за можливість побувати на Форумі, за досвід, нові знання для себе та натхнення для праці і служіння ближньому!

Любов’ю служіть один одному!

Джерело: прес-служба Карітасу Коломиї


Новини єпархії