Всесвітня синхронна молитва прозвучала в Коломиї (відео)

Сьогодні, в День Незалежності нашої країни, сотні українців цілого світу єдналися у виконанні Всесвітньої синхронної молитви “Боже, Великий Єдиний”.

Долаючи часові пояси, цей спів духовної молитви в одну мить огорнув усю земну кулю. Таке масштабне і потужне виконання продемонструвало неймовірну єдність українців у цілому світі, їх віру в Бога та кращу долю України.

Спільно із земляками до виконання синхронної молитви долучились також коломияни, зокрема хор Катедрального собору Преображення Христового “Світло Тавору” під керівництвом Світлани Гаргат.

Масштабну акцію на площі перед Собором розпочали зі слова-благословення Преосвященного владики Василія (Івасюка), після чого синхронізувавши годинники, прозвучало виконання духовного гімну. Чимало коломиян також прийшли взяти участь в спільній молитві, крім того до неї долучились прочани з Березівського деканату, які йдуть до Зарваниці.

Наостанок владика закликав всіх спільно помолитися за те, щоб Господь благословив нашу країну миром та швидшим припиненням війни.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії