Вперше на парафії с.Перерісль відбулись “Веселі канікули з Богом”

З 10 по 12 серпня на парафії Різдва Івана Хрестителя с.Перерісль вперше, з благословення пароха о.Василя Панівника,  молодіжна спільнота “Світло вервиці” організувала духовно-відпочинковий табір “Веселі канікули з Богом”.

“Славлю Господа, бо дивно мене створив” такою була тема літнього табору. Організаторами стали молоді люди з молодіжної спільноти, а саме: Максим Дідич, Руслан Яковішак, Христя Стецюк, Іванна Штурмак, Христя Михайлюк, Діана Шевченко, Іванна Чернова – всі вони зростали і виховувались у стінах рідної церкви. Саме ця дружня команда, попередньо склавши програму, подала ідею впровадження табору на парафії.

Перед початком організації молодь помолилась Божественну Літургію, яку очолив о.Денис Сабецький. Опісля священик благословив всіх аніматорів та  дітей на добру справу. Впродовж 3-ох днів участь у таборі взяло близько 70 дітей різного віку. Тут вони мали можливість разом молитися, танцювати банси, бавитися великі ігри, співати пісень, працювати в гуртках, слухати катехизації та виконувати різні завдання. Також діти були поділені на три команди, кожна з яких мала свою назву: “Живчики”, “Промінчики сонця”, “Океан” – всі вони мали своє гасло та емблеми.

Зранку і до вечора діти активно проводили час. Духовно-відпочинковий табір допоміг кожному розвинути свої творчі здібності, знайти нових друзів, поглибити власні знання про нашого Творця та зрозуміти яким повинен бути справжній християнин.

Висловлюємо щиру подяку духовному провіднику, пароху о.Василю за молитву, підтримку та допомогу; о.Денису за щиру та повчальну науку; аніматорам за організацію й проведення, а також всім людям, які молитвою, добрим словом чи працею долучився для проведення цього табору.

Дуже приємно, що молодь не тратить час на пусті балачки в Інтернеті чи інші розваги, а допомагає молодшим друзям зростати духовно в пізнанні Бога.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії