Владика Василій звершив богослужіння Великої Суботи

Велика Субота – день, присвячений спогадам про поховання та перебування у гробі Божого Сина.

23 квітня 2022 р. Б. Преосвященний владика Василій, єпарх Коломийський, відслужив Вечірню із Літургією Святого Василія Великого.

Кир Василію Івасюку співслужили: о. Володимир Білослудцев, настоятель собору; о. Віктор Прийдун, економ Коломийської єпархії; о. Сергій Триф’як, cинкел у справах соціального служіння Коломийської єпархії та директор БФ «Карітас Коломия»; о. Микола Мотрук (Менеджер з комунікацій школи журналістики та комунікацій УКУ) та духовенство собору.

Після богослужіння владика Василій звернувся до вірних та закликав «радіти миром, котрий приносить кожному із нас Христове Воскресіння. Бо Христос Воскрес – і знищена смерть, і сила диявола розпорошена, і ад зруйнований. І, якими б важкими не були часи та обставини, яке б горе та паніка не опанувало нас, пам’ятаймо, що Воскресіння Христове знищує усю силу зла й гріха. Воскреслий Христос подарує нам перемогу й мир, захистить наших воїнів та людей, допоможе відновити нам зруйновану та знищену Україну. Тільки вірмо у Його всемогутність. Бо тільки з Богом здолаємо зло та ненависть».

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії