Владика Василій поблагословив військових, що повернуся зі Сходу

Сьогодні коломияни зустріли військослужбовців 10 окремої гірсько-штурмової бригади, які 8 місяців перебували на Луганщині і повернулися на місце постійної дислокації.

Захід розпочався з ходи вулицями міста до площі Відродження, де традиційно зустрічають захисників. У руках бійці несли 10 портретних фотографій своїх побратимів, яких втратили за цей період.

Привітати з поверенням та поблагословити бійців бригади завітав єпископ Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) спільно з капеланами та духовенством. У своєму слові Преосвященний владика подякував кожному за жертовність та побажав повсякчасного захисту й опіки Госпоподньої під час оборони рідної землі.

Опісля до присутніх звернулися очільники влади, які нагородили особовий склад бригади державними й відомчими нагородами за мужність та героїзм під час виконання бойових завдань. Також звання полковника Збройних сил України було присвоєно командиру бригади Василю Зубаничу.

Зазначимо, що після ротації військові пройдуть спільні американсько-українські навчання й повернуться у зону проведення операції Об’єднаних сил.

Джерело: прес-служба єпархії

 


Новини єпархії