Владика Василій завітав на урочисту присягу військових

20 березня 2022 р. Б., Преосвященний владика Василій Івасюк завітав на урочисту присягу військових, котрі вирушають на війну, щоби захищати Неньку-Україну.

Благословити в цю нелегку путь наших мужніх воїнів, чоловіків та жінок, прийшли: Преосвященний владика Василій, єпарх Коломийський УГКЦ, священнослужителі Коломийщини, єпарх Коломийсько-Косівський, Кир Юліан Гатала ПЦУ, голова міста – п. Богдан Станіславський, народний депутат України – Андрій Іванчук, рідні та близькі військових.

Преосвященний владика Василій, єпарх Коломийський, звернувся до новітніх Героїв: «Безперестанку пам’ятайте про присягу вірності Батьківщині, яку ви склали.

Сьогодні ви стали до лав українського війська і тому просимо Бога допомогти вам терпеливо виконувати військові обов’язки і переносити труднощі військового стану.

Солдатська служба ніколи не була легкою. Тому прикликуємо Боже благословення. Бажаємо вам здоров’я, міцності духу, Божого благословення в подальшому служінні на благо українського народу. Велика пошана воїнам, котрі в трудний час йдуть захищати нашу рідну землю.

Нехай ці іконки Коломийської Богородиці «Це Мати твоя» надихають вас на мужність, незламну стійкість і віру в Бога, любов до Батьківщини і до сім’ї. Господи зміцни і благослови ваші військові труди».

Опісля владика Василій окропив воїнів Святою Водою та здійснив Чин Миропомазання. Також владика подарував кожному воїну іконку Коломийської Богородиці «Це Мати твоя» й благословив у важкий шлях.

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії