Владика Василій завітав до с. Чорні Ослави, де освятив новий іконостас та уділив ієрейські свячення

21 листопада свята Церква вшановує пам’ять Архистратига Михаїла та всіх безплотних сил. Архистратиг Михаїл являється провідником Божого війська. Ім’я «Михаїл» означає «хто як Бог?» і також є відомості про те, що його вважають першим серед інших ангелів.

Вчора  з нагоди храмового празника Собору Архистратига Михаїла правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій Івасюк завітав з душпастирським візитом до с. Чорні Ослави Ланчинського протопресвітеріату.

Урочистості розпочалися з Божественної Літургії, під час якої архиєрей поставив у пресвітери випускника Івано-Франківської духовної семінарії – диякона Михайла Соколовського. Під час богослужіння співслужило владиці численне духовенство, яке прибуло з різних околиць.

«Священник – служитель Божого милосердя. Він продовжує місію Христа у Церкві. Іншими словами, душпастир подає прощення і примирення, котрі подарував світові Воскреслий Христос у пасхальний період. Христос дав священнику дуже важливу владу, як нікому у світі: «Прийміть Духа Святого! Кому відпустите гріхи – відпустяться їм, кому ж затримаєте, – затримаються» (Ів.20:22-23)», – наголосив архиєрей.

Опісля Божественної Літургії відбувся кульмінаційний момент для мирян храму с. Чорні Ослави – освячення іконостасу.

На завершення новопоставлений ієрей висловив слова вдячності архиєрею за уділення пресвітерських свячень, а о. Іван Клим’юк, адміністратор парафії, –  за відвідини та освячення іконостасу.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії

 


Новини єпархії