Владика Василій взяв участь у посвяті росії та України та усього людства Непорочному серцю Марії

25 березня 2022 р. Б., Преосвященний владика Василій Івасюк, єпарх Коломийський, взяв участь у спільній молитві посвяти росії та України та усього людства Непорочному серцю Марії.

У базиліці Святого Петра у Ватикані Святіший Отець Франциск під час покаянного богослужіння посвятив Україну та все людство Непорочному серцю Марії. До цієї знаменної та величної події, із собору Зарваницької Матері Божої линули молитви до Богородиці, котрі провадили Єпископи УГКЦ на чолі з Блаженнішим Святославом. До спільної молитви також приєдналися владики з різних куточків України та світу: владика Василь Тучапець у Харкові, владика Степан Меньок у Запоріжжі, владика Михайло Бубній в Одесі та владики на наших поселеннях Західної Європи, Північної та Південної Америки, Австралії.

Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав,  наголосив: «Кожен із вас свого часу розповідатиме своїм дітям, онукам і правнукам про те, що це була хвилина перемоги. Хвилина, коли ми віддали долю України в руки Пречистої Діви Марії… І ми віримо, що за молитвами Богородиці Україна отримає швидку перемогу».

Також Глава УГКЦ надав пояснення: «Росія була посвячена Непорочному серцю Марії через те, що Богородиця просила, щоб цей акт був зроблений, бо з тієї країни пошириться зло по всьому світі і знищить народи, принесе страждання людям. Ми молимося за наших ворогів, щоб Господь зупинив їхню вбивчу руку. А нашу Україну тут, у Зарваниці, ми разом зі Святішим Отцем посвятили під покров Пречистої Діви Марії, Її Непорочному серцю, бо знаємо, що сьогодні Вона, Мати Божа, є з Україною, з нашим стражденним народом».

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії