Владика Василій висловлює співчуття з приводу смерті п. Василя Нагірного

Сумна звістка увірвалася у мирне та спокійне життя коломиян. Сьогодні, 23.05.2021 р. Б., відійшов до вічності видатний громадський діяч, відомий журналіст, телеведучий, краєзнавець, людина великих можливостей, незламного духу, сильної волі, Василь Нагірний. 

Передчасна смерть п. Василя стала непоправною втратою не тільки для його рідних, близьких, знайомих, але й усього Прикарпаття. Світла пам’ять про цю світлу й талановиту людину назавжди залишиться у наших серцях.

Найщиріші співчуття та запевнення у молитовній підтримці висловлює Преосвященний владика Василій Івасюк, Єпарх Коломийський, єпархіальна курія, духовенство та парафіяни, які знали цього талановитого чоловіка.

З глибоким сумом та скорботою поділяємо Ваше горе та підтримуємо Вас.

 Довідково. Василь Григорович Нагірний народився 27 липня 1958 року (62 роки) у Коломиї.

З 1991 року почав публікуватися в першому демократичному часописі «Коломийський вісник».

З 1996 р. працював у Коломийській загальноосвітній школі № 1 вчителем  трудового навчання, валеології, ОБЖД.

У 1999 році нагороджений грамотою Міністерства освіти України: «За вагомі заслуги в розвитку національної освіти». З 1997 р. працював за сумісництвом, на посаді редактора відділу історії та культури газети «Коломийський вісник», «Вісник Коломиї», дайджесту «Всевідо». Після закриття друкованого органу, від 2002 року співпрацював з редакціями газет: «Людина і екологія», «Ділова газета», «Вільний голос», «Коломийські вісти», «Коломийська правда», «Народна трибуна», «Дзеркало Коломиї», «Коломия сьогодні», «Вік» (Коломия), «ЧАС» (Чернівці), «День» (Київ), «Галичина» (Івано-Франківськ).

Від 2003 року працював у Коломийській ТРК «НТК». Створив низку короткометражних документальних програм, краєзнавчого характеру, у яких висвітлив життя, побут, звичаї, культуру, вірування краян.

Пресслужба Коломийської єпархії

Зображення: Pixabay


Новини єпархії