Владика Василій відвідав фестиваль творчості за участю дітей з фізичними вадами

Сьогодні, 29 травня, в приміщенні ресторану “Гал-Прут” відбувся районний фестиваль творчості “Повір у себе” за участю дітей та молоді з обмежиними фізичними можливостями. Вкотре організаторам святкового дійства став Коломийський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Підтримали щорічний захід і голови Коломиської районної адміністрації Любомир Глушков та районної ради Роман Дячук. Даний фестиваль проводиться з метою привенення уваги влади, громадськості і розуміння оточуючих до дітей з фізичними вадами.
 
На відкриття святкового концерту завітали: правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) УГКЦ, єпископ Коломийський УАПЦ Павло (Мисак) та протопресвітер Коломийський УПЦ КП о.Василь Мізюк спільно з духовенством.
 
У свою чергу владика Василій привітав учасників та організаторів заходу і побажав Божої допомоги у всіх задумах і творчих починаннях.
 
Після слів-привітань молоді артисти продемонстували присутнім свої таланти, виконуючи пісні та декламуючи вірші. Загалом фестиваль проходить в кількох номінаціях, окрім творчих виступів молодь демострує свої образотворчі роботи.
 
Опісля всі учасники були нагороджені дипломами, подарунковими сертифікатами та солодощами. Кращі виконавці та їх роботи були відібрані на обласний фестиваль “Повір у себе”.
Джерело: прес-служба єпархії

Новини єпархії