Владика Василій рукоположив 8 піддияконів

21 травня семінарійна спільнота разом з отцями-настоятелями святкували величне свято – поставлення в піддиякони семінаристів старших курсів, приналежних до Коломийської і Бучацької єпархій. Чин нижчих свячень 8 братам-семінаристам уділив Преосвящений Владика Василій Івасюк, єпископ Коломийської єпархії.

Владика Василій, після уділення нижчих свячень, у своєму слові звернувся до новопоставлених піддияконів. Він побажав їм не збезчестити наданої честі прислуговувати у Божому храмі, але в молитві і покорі очікувати вищих свячень. Відтак, Владика у своєму повчанні, зичив братам сили, бути повними віри і Духа Святого, а також мати мужність служити народові Божому. Владика наголосив, що брати, отримавши цей нижчий ступінь священства, стали ще ближчими до Христа. Також владика Василій очолив Велику Вечірню у співслужінні з отцями-настоятелями семінарії.

На завершення святкового дійства від імені усіх піддияконів з подячним словом виступили брати-піддиякони. Перш за все, вони подякували Всевишньому, що скеровує їх на добрий життєвий шлях, опісля Владиці за уділені ним нижчі свячення, а також отцю-ректору, духівникам, префектам за їхнє жертовне служіння для виховання майбутніх душпастирів для Святої Церкви та батькам за їхню любов і підтримку.

Автор: бр. Назар Беляшин

Фото: бр. Павло Гедзик


Новини єпархії