Владика Василій розділив спільний сніданок з потребуючими людьми

10 січня 2022 р. Б., Преосвященний владика Василій, на запрошення міського голови п. Богдана Станіславського, розділив спільний різдвяний сніданок з потребуючими людьми м. Коломиї.

Прагнучи поділитися радістю та щастям Христового Різдва, департамент соціальної політики та єдиний центр надання соціальних та реабілітаційних послуг, зробив свято для одиноких та літніх людей м. Коломиї. Показуючи, що доля кожної людини є небайдужою в наш час, що добробут та щастя є важливим понад усе.

На різдвяний сніданок були запрошені: Кир Василій Івасюк, архиєрей Коломийський УГКЦ; Кир Юліан, архиєрей Коломийський і Косівський ПЦУ, влада та гості.

Звертаючись до людей, владика Василій закликав: «Дивлячись на наше життя, ми маємо постійно дякувати Богові за усе, що маємо. Дякувати за людей, котрі дбають про нас, за їжу, за доброчинців, котрі допомагають нам. І не переставати молитися: молитися і в Церкві, і вдома, молитися постійно, бо молитва приводить усіх нас до віри».

Також владика Василій побажав усім присутнім подальших щасливих свят, миру, любові, Божої благодаті: «Хай Господь завжди вам допомагає і благословляє».

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії